Хто переміг у чоловічій естафеті з біатлону?

Чоловіча збірна Норвегії впевнено виграла естафету на етапі Кубка світу в Антхольці. Збірна Росії посіла друге місце. У складі російської команди виступали Антон Бабіков, Данило Серохвостов, Олександр Логінов, Едуард Латипов.

Збірна Норвегії з біатлону виграла чоловічу естафету на Олімпіаді у Пекіні. У складі норвежців виступили Штурла Легрейд, Тар'єй Бе, Йоханнес Бе і Ветле Крістіансен. Друге місце посіла збірна Франції, на третьому рядку – Росія.

Команда Єлісєєва та Халілі виграла чоловічу естафету на літньому чемпіонаті Росії з біатлону Команда ЦФО стала переможцем чоловічої естафетної гонки на літньому чемпіонаті Росії з біатлону, що проходить у Чайковському.

Норвегія виграла золото в чоловіча естафета, Росія – третя За російську команду виступали Карім Халілі, Олександр Логінов, Максим Цвєтков та Едуард Латипов.