Хто під час гри має право вимагати 30 с перерву?

1. Під час основного часу матчу, один раз за гру, кожна команда має право вимагати «тайм аут» – 30-ти секундну перерву, яка має бути взята відразу ж після зупинки гри.

Під час матчу кожна команда має право взяти один тайм-аут тривалістю 30 секунд. Якщо матч, у якому обов'язково має бути визначено переможця, завершується внічию, призначається додатковий час тривалістю 10 хвилин.

Заміни гравців 1) Заміни гравців можуть виконуватись у будь-який час матчу та необмежене кількість разів. Усі заміни гравців мають відбуватися у зонах замін своїх команд. Гравець, що залишає ігровий майданчик, повинен почати переміщення через борт, перш ніж гравець, який його замінює, вийде на поле.

Розмітка має бути нанесена лініями шириною 4-5 см, добре видимим кольором. Площі воріт, розміром 4×5 м, і зони воротаря, розміром 1×2,5 м, розмічаються симетрично щодо довгих сторін майданчика. Площі воріт розмічаються з відривом 2,85 м від коротких сторін ігрового майданчика.