Хто у футболі забив гол названий гол сторіччя чи гол століття?

Другий свій знаменитий гол Дієго Марадона забив через три хвилини. Футболіст протягнув м'яч із центру поля, обійшовши ряд гравців та воротаря суперника, а потім відправив м'яч у порожні ворота. Цей гол називають «найкращим голом століття».Nov 26, 2020

Дієго Марадоною «Гол сторіччя» — голвизнаний найкращим в історії чемпіонатів світу з футболу за підсумками опитування, організованого на сайті FIFA під час проведення першого світового чемпіонату XXI століття. Він був забитий аргентинцем Дієго Марадоною на 55-й хвилині чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу 1986 проти Англії.

Героєм, заради якого була виконана вся ця титанічна робота, виявився скромний сім'янин, нападник збірної Англії та "Болтона" Кеньйон Девенпорт, який у вільний від футболу час підробляв робітникам пивоварного заводу. Матч, що увійшов до історії, відбувся 8 вересня 1888 року.

Йдеться про гол, який увійшов в історію під назвою «рука бога». Він був забитий нападником збірної Аргентини Дієго Марадоною у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-1986 у ворота збірної Англії (2:1). М'яч вирішив продати Алі Бін Насер із Тунісу, який судив ту зустріч. «Цей м'яч – частина міжнародної футбольної історії.