Хто виграв 50 км. лижі?

Триразовий олімпійський чемпіон російський лижник Олександр Великовунов з великим відривом став переможцем 15-го Демінського марафону на 50 км. вільним стилем. Другим фінішував ще один представник збірної Росії Гліб Рєтівих. Трійку призерів замкнув Рауль Шакірзянов. Лижні гонки.Mar 6, 2022

Результати

МісцеСпортсменЧас
1Петтер Нортуг (NOR)2:05:35,5
2Аксель Тайхман (GER)2:05:35,8
3Юхан Ульссон (SWE)2:05:36,5
4Тобіас Ангерер (GER)2:05:37,0

Лижник Большунов виграв марафон, ставши триразовим олімпійським чемпіоном Пекіна Російський лижник Олександр Большунов виграв марафон вільним стилем на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Олександр Великовунов Олександр Великовунов виграв 70-кілометровий марафон класикою на чемпіонаті Росії У Мончегорську (Мурманська область) пройшов чоловічий марафон на 70 км класичним стилем у рамках чемпіонату Росії – 2022 з лижним гонок. Його переможцем став триразовий олімпійський чемпіон Олександр Великовунов.