Хто виграв найперший ЧС у 1930 році?

В фіналі уругвайці, програючи у рахунку після першого тайму, здобули підсумкову перемогу з рахунком 4:2 на очах у 68 тисяч глядачів та стали першими володарями Кубка світу.

У півфіналах справедливо перемогли найсильніші: Аргентина-США – 6:1, Уругвай-Югославія – 6 :1. У фіналі уругвайці, які були фаворитами турніру, програючи після першого тайму з рахунком 1:2, зуміли забити після перерви три м'ячі у ворота. збірної Аргентини і стали першими чемпіонами світу з футболу.

Найбільша кількість титулів на рахунку Бразилії – 5 разів її команда перемагала у ЧС. Італія та Німеччина завойовували Кубок світу по 4 рази; Аргентина, Уругвай та Франція ставали чемпіонами по два рази, і одного разу чемпіонат вигравали Англія та Іспанія.

Фінал чемпіонату світу з футболу 1930 року – Фінальний матч чемпіонату світу, що відбувся 30 липня 1930 року на стадіоні «Сентенаріо» у Монтевідео (Уругвай). У матчі прийняли участь збірні Уругваю та Аргентини. Перемогу з рахунком 4:2 здобула збірна Уругваю, ставши чемпіоном світу.