Tupperware – всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду для дому та кухні. Компанію було засновано 1947 року в США хіміком Ерлом Сайласом Таппером. Розробку, виробництво та розповсюдження продукції здійснює материнська компанія Tupperware Brands Corporation.

Унікальна гарантія – 30 років на міцність багатьох виробів за умови правильного використання. Температурний діапазон використання виробів з колекції “Класика” від 0 до 85ºС, а також широкий температурний діапазон використання виробів для мікрохвильової печі та духової шафи: ві д-25 до +220ºС – для силіконових форм.

Tupperware ® – всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду преміум-класу для дому та кухні. Вироби Tupperware ® відомі в усьому світі завдяки високій якості, широкій функціональності, унікальним властивостям і тривалому терміну служби.

Використання посуду Tupperware Звертайте увагу на рекомендації виробника. Наприклад, компактуси Tupperware не призначені для використання в морозильній камері або мікрохвильовій печі. Якщо ви наливаєте або накладаєте в контейнери Tupperware гарячу їжу, охолодіть вміст до розміщення в холодильнику.

Related Post

Хто створив автоботів?Хто створив автоботів?

Походження Згідно з коміксами, всі трансформери були створені Праймусом – Богом-трансформером, який на момент дії сюжету трансформував себе в планету Кібертрон. Вони були захисними механізмами, створеними з метою оберігати його

Хто забив найбільшу кількість голів у футболі?Хто забив найбільшу кількість голів у футболі?

Тепер на рахунку Мессі 129 голів у Лізі чемпіонів – він посідає друге місце в історії за цим показником. Роналду, як і раніше, лідирує, забивши 140 м’ячів. Світовий рекорд за

Чи можна прикладати кригу до суглобів?Чи можна прикладати кригу до суглобів?

При запаленні суглоба його прикладають як компресу для полегшення болю на 2–3 хвилини. Хороший ефект дає масаж чи самомасаж болючих ділянок шматочками льоду. Цю маніпуляцію можна робити лише 3-5 хвилин,