Хто забив гол сторіччя?

Йдеться про гол, який увійшов в історію під назвою «рука бога». Він був забитий нападником збірної Аргентини Дієго Марадоною у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-1986 у ворота збірної Англії (2:1).

«Гол століття» – гол, визнаний найкращим в історії чемпіонатів світу за підсумками опитування, організованого на сайті FIFA під час проведення першого світового чемпіонату XXI століття. Він був забитий аргентинцем Дієго Марадоною на 55-й хвилині чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу 1986 проти Англії.

Героєм, заради якого була виконана вся ця титанічна робота, виявився скромний сім'янин, нападник збірної Англії та "Болтона" Кеньйон Девенпорт, який у вільний від футболу час підробляв робітникам пивоварного заводу. Матч, що увійшов до історії, відбувся 8 вересня 1888 року.