Хто забивав рукою у футболі?

Йдеться про гол, який увійшов в історію під назвою «рука бога». Він був забитий нападником збірної Аргентини Дієго Марадоною у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-1986 у ворота збірної Англії (2:1). М'яч вирішив продати Алі Бін Насер із Тунісу, який судив ту зустріч. «Цей м'яч — частина міжнародної футбольної історії.16 Nov 2022

22 червня 1986 року La Mano de Dios, англ. The Hand of God) – один із найзнаменитіших футбольних голів в історії, виконаний аргентинцем Дієго Марадоною на 51-й хвилині чвертьфінального матчу чемпіонату світу з футболу 22 червня 1986 проти збірної Англії.

Гра відбулася 22 червня 1986 року. На 51-й хвилині при рахунку 0:0 Марадона у боротьбі з воротарем англійців Пітером Шилтоном, рукою підправив м'яч у ворота Суддя не помітив порушення з боку аргентинця, вважаючи, що той пробив головою, гол зарахував.

Його знають під різними іменами: амулет Хамса та рука Міріам, рука Фатіми та рука долі, рука Бога. Але вони зводяться до єдиного зображення. Цей знак вважається потужним оберегом, який захищає свого носія від поганого ока та від недружніх намірів інших людей.