Коли відбувається зміна сторін?

Команди змінюються сторонами майданчика після кожних набраних командами 7 очок (Партії 1 та 2) та 5 очок (Партія 3). 22.2.1 Інтервал між будь-якими партіями триває одну хвилину. Під час інтервалу перед вирішальною партією перший суддя проводить жеребкування відповідно до Правил 8.1.

19.2.2 У вирішальної партії, після досягнення однією командою 8 очок, команди без затримки змінюються майданчиками та розстановка гравців залишається незмінною. Якщо зміна сторін не була виконана в момент, коли лідируюча команда набрала 8 очок, вона повинна бути зроблена відразу після виявлення цієї похибки.

У вирішальною (5-й) партії немає «технічних тайм-аутів» і кожною командою можуть бути запрошені два звичайні 30-секундні тайм-аути.

За рахунку партій 2:2 грається вирішальна (п'ята) партія – До 15 очок, але різниця в рахунку також повинна становити не менше двох очок. У матчі перемагає команда, яка виграла три партії. Нічиї в волейбол виключено.