Кому Махачов програв?

3 жовтня 2015 року на турнірі UFC 192 – Cormier vs. Gustafsson Махачов зустрівся з Адріану Мартінсом. Вже на другій хвилині першого раунду Мартінс пробив удар із правої руки в щелепу Махачову та відправив його до нокауту. Таким чином, Махачов зазнав першої і поки що єдиної поразки за свою кар'єру.

Росіянин Іслам Махачов у головному поєдинку UFC 280 переміг Чарльза Олівейру. 31-річний дагестанець завоював вакантний титул чемпіона у легкій вазі. Махачов — третій чемпіон UFC із Росії після Хабіба Нурмагомедова та Петра Яна.

Іслам Махачов, який виграв титул чемпіона у легкій вазі, заробив $1,032 млн. З них $500 000 – це гонорар. за бій, $350 000 – відсоток з телевізійних продажів (PPV), $100 000 – бонус за перемогу, $50 000 – бонус за «Виступ вечора» та $32 000 – рекламний бонус.

Головною подією вечора став бій за вакантний титул чемпіона у легкій вазі між росіянином Ісламом Махачовим та бразильцем Чарльзом Олівейрою. Перемогу одержав Махачов у другому раунді.