ШВИДКІСНА ВІДБУДОВА ЖИТЛА!

       В країні біда. Ворог порушив наше мирне життя. Зруйновані долі, садиби, міста. Але перемога буде за нами! Світловодський завод виготовляє конструкції для швідкісного житлового будівництва. Це модульні утеплені будівлі.

МИ ПРОПОНУЄМО ОДНО- ДВО- ЧОТИРИПОВЕРХОВІ БУДІВЛІ. ЦЕ МОЖУТЬ БУТИ ІНДИВІДУАЛЬНІ БУДИНКИ І Багатоквартирні.  Також це можуть бути дитячі садочки і школи, магазини і амбулаторії, поліклініки, спортивні зали.

 Двоповерховий варіант представляє собою конструкцію будівлі з зовнішніми стінами, плитами перекриття першого поверху і плитами покриття. На першому поверсі перекриття спирається на ряд колон,. що розташовані по центру будівлі. Стінові панелі мають ширину 3 метри, по товщині тришарові  з внутрішнім шаром , товщина якого може бути змінена за бажанням покупця. Наприклад, товщина утеплювача 150мм- це рівнозначно цегляній кладці 1500мм. Тож, можете робити висновок, про теплотехнічні характеристики будівлі.

Коефіцієнт теплопередачі пінополестеролу (λ)  =0,39 Вт/м²×К. .

Стінові панелі можуть мати отвори для вікон і дверей. Внутрішні перетинки пропонуємо зводити з будь-якого стінового матеріалу. До того ж, при потребі можливо з часом змінити планування- тобто змінити розташування перетинок.

Ми надаємо можливі варіанти планувань майбутніх будівель. 

Монтаж таких будівель надто швидкий- будівлю розміром 12х30м можливо змонтувати по готовому фундаменту за 10-12днів. При цьому ви отримаєте капітальну будівлю, строк експлуатації якої щонайменше 50 років!

Конструкції виготовляються на заводі. Перевозяться на будівельний майданчик автотранспортом або залізницею. Монтаж виконується автомобільним краном із застосуванням зварювання. Модульні конструкції забезпечують мінімум « мокрих» процесів на будівельному майданчику.

 

Доcвід роботи нашого підприємства говорить про високоефективне будівництво з конструкцій швидкомонтованих будівель.

 

1. Мікрорайон з декількох двоповерхових будинків з плануванням чотирьох квартир в кожному з будиночків, який має розмір в плані  12х15м.

 

 

2. Двоповерхові багатоквартирні будинки 12х30(16 однокімнатних квартир) і 12х15м(8 однокімнатних) .

 

 

 

 

 

 

3. Житлова будівля

 

4. Таунхаус "Латвія"

 

 

5. Гуртожиток на 40 кімнат