Хто забив гол у матчі Псж Реал Мадрид?

«Реалвдома обіграв «ПСЖ» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:1. За мадридський клуб у другому таймі хет-трик оформив нападник Карім Бензема Він відзначився на 61, 76 та 78-й хвилинах. Єдиний гол у складі французької команди забив Кіліан Мбаппе на 39-й хвилині.

На 96-й хвилині нападникРеалаКарим Бензема відправив другий м'яч у ворота.Челсі». Результативну передачу віддав форвард мадридської команди Вінісіус Жуніор. Нагадаємо, у першому матчі мадридськийРеалобіграв «Челсі» на стадіоні «Стемфорд Брідж» у Лондоні (Англія) з рахунком 3:1.

За ударами – 23:3 на користь «Ліверпуля» У ніч з 28 на 29 травня мск мадридський «Реал» обіграв у фіналі Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 «Ліверпуль»(1:0). Єдиний гол на 59-й хвилині забив нападаючий Вінісіус Жуніор, йому асистував Федеріко Вальверде.