Хто здобув срібло на Олімпіаді?

У суботу, 19 лютого, Олександр Большунов виграв мас-старт – заключний старт лижників у Пекіні.2022 – І став триразовим олімпійським чемпіоном. Срібло у цій гонці завоював Іван Якимушкин.

Фристайліст Олександр Абраменко приніс Україні першу медаль на Олімпіаді в Пекіні Український фрістайліст Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці на зимових Олімпійських іграх Пекіні (Китай).

Олександр Велунов Збірна Олімпійського комітету Росії піднялася на восьме місце у медальному заліку Олімпіади. Срібну медаль завоював російський лижник Олександр Великовунов у гонці на 15 км.